Breaking News
Home / अन्तर्राष्ट्रिय / दैनिक ५ लाखका दरले कोरोनाविरुद्धको खोप घोषणामै सीमित

दैनिक ५ लाखका दरले कोरोनाविरुद्धको खोप घोषणामै सीमित

सरकारले पुस मसान्तभित्र १८ बर्ष माथिका ६६ प्रतिशत जनसङ्ख्यालाई कोरोनाविरुद्धकोखोप लगाइ सक्ने घोषणा गरेको थियो । उक्त लक्ष्य पूरा गर्न गर्न यही १२ पुसमा महत्वाकांक्षी घोषणा गर्यो, अबको १५ दिन दैनिक ५ लाखलाई खोप लगाइने छ । तर, स्वास्थ्य मन्त्रालयबाट जारी गएको तथ्याङ्क हेर्दा भने घोषणा गरेअनुसार खोप दिन नाकाम छ ।

पहिलो दिन घोषित लक्ष्य पुरा भए पनि अर्को दिनदेखि खोप लगाउने मात्रा खस्किँदै गयो । मन्त्रालयको तथ्याङ्कअनुसार घोषित कार्यक्रमको अर्को दिन गत पुस १३ गते मंगलबार देशभर २ लाख ८२ हजार २ सय २६ जनालाई खोप लगाइएको थियो । यस्तै, गत बुधबार २ लाख २ हजार ६ सय ८७ जना, विहीबार ५६ हजार १ सय १२ जना, शुक्रबार १ लाख ३९ हजार १ सय ५२ जनाले खोप लगाए भने शनिबार देशभरबाट जम्मा ५९ हजार  १ सय १२ जनाले खोप लगाएको पाइयो ।

About ram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Maulapur Online